Naświetlacz BVP164 LED60/840 PSU 50W SWB MDU CE 871951453475999
Kod produktu: 8719514534759/FAR
Kod kreskowy: 8719514534759
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Naświetlacz LED Philips 50W z czujnikiem ruchu - BVP164 LED60/840
Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu o mocy 50W i neutralnej, białej barwie światła firmy Philips Lighting. Naświetlacz należy od produktów z serii oświetlenia projektowego Ledinaire gen3. Linia produktów Ledinaire marki Philips obejmuje popularne oprawy oświetleniowe LED, które charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Są niezawodne, energooszczędne oraz atrakcyjne cenowo.
Firma Philips Lighting jest czołową firmą na świecie, która dostarcza rozwiązania oświetleniowe do biur, magazynów, szkół, szpitali, hoteli, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek w branży oświetleniowej.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy |
|---|---|
| Materiał reflektora | Poliwęglan |
| Materiał optyki | Szyba |
| Materiał klosza/soczewki | Szyba hartowana |
| Materiał mocowania | Stal |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| Moc | 50 W |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Prąd rozruchowy | 1,68 A |
| Typ klosza/soczewki | Szyba |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | 840 barwa biała neutralna |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Skuteczność świetlna | 120 lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw | >80 |
| Wartość migotania | 1 |
| Wartość efektu stroboskopowego (SVM) | 5 |
| Kąt rozsyłu światła oprawy | 110° x 110° |
| Zakres temperatur otoczenia | od -25°C do +40°C |
| Wymiary | 53 x 263 x 173 mm |
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Waga [kg] | 0,9 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Philips Lighting Poland sp. z o.o.
ul. Kossaka 150
64-920 Piła, Polska



