Oprawa elewacyjna OE-3S 2xGU10 IP54 ANTRACYT
Kod produktu: EC79035/ECO
Kod kreskowy: 5901986790358
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa elewacyjna OE-3S ANTRACYT
Oprawa elewacyjna OE-3S w kolorze antracytowym to nowoczesne i solidne rozwiązanie oświetleniowe przeznaczone do użytku zewnętrznego. Zaprojektowana z myślą o estetyce oraz funkcjonalności, idealnie nadaje się do oświetlenia elewacji budynków, tarasów czy ogrodów, zapewniając nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także niezbędne oświetlenie i bezpieczeństwo na posesji.
Dane techniczne
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 220-240 V AC |
| Gwint | GU10 |
| Źródło światła | 2x GU10 MAX 35W |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiary | 65 x 110 x 230 mm |
| Waga [kg] | 1 |



