Oprawa przemysłowa High Bay HB PRO STRONG 150W-NW 25500lm barwa neutralna 4000K IP65 IK10 Gwarancja [lat] 5 czarny
Kod produktu: 27158/KAN
Kod kreskowy: 5905339271587
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa LED high bay HB PRO STRONG 150W-NW
Kanlux HB PRO STRONG to oprawy typu high-bay, oferujące skuteczność świetlną osiągającą 170 lm/W. Dzięki zastosowanemu zasilaczowi 1-10V z funkcją ściemniania, umożliwiającego płynną regulację natężenia światła a także możliwość manualnej regulacji mocy oprawy na poziomach: 100%, 75% i 50% zyskasz jeszcze większą kontrolę nad oświetleniem. Kanlux HB PRO STRONG w wersji 200W generuje strumień świetlny wynoszący 34000 lm, który zapewni widoczność nawet w dużych przestrzeniach. Bezpieczeństwo i wszechstronność tych opraw są kluczowe, dlatego Kanlux HB PRO STRONG zostały wyposażone w solidne zabezpieczenia. Ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi na poziomie IK10 (przy zastosowaniu siatki ochronnej) oraz odporność na wnikanie wody i ciała stałego na poziomie IP65 sprawiają, że ta oprawa to pewny wybór dla różnorodnych zastosowań. Na oprawy Kanlux HB PRO STRONG gwarantujemy nie tylko 5 lat gwarancji, ale także 50.000 godzin użytkowania. Dodatkowo, szeroki zakres dostępnych akcesoriów, takich jak siatki ochronne, soczewki i uchwyty ścienno-sufitowe, pozwala dostosować oprawę do specyficznych potrzeb Twojej przestrzeni.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Wysokość | 112 mm |
| Średnica | 299 mm |
| Kolor | Szary |
| Moc maksymalna | 150 / 112,5 / 75 W |
| Strumień świetlny oprawy | 25500 / 19125 / 12750 lm |
| Ilość cykli wł/wył | ≥25000 |
| Trwałość | 50000 h |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Miejsce montażu | Do zawieszenia na suficie |
| Stopień IK | 08 |
| Funkcja ściemniania | Nie |
| Zawartość rtęci | Nie |
| Kształt | Okrągły |



