Oprawa ścienno-sufitowa MOLI EL-4I
Kod produktu: 7088/KAN
Kod kreskowy: 5905339070883
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
MOLI EL-4I - oprawa ścienno-sufitowa
Oprawa wykonana w nowoczesnym stylu, stosowana wewnątrz budynków. Kanlux MOLI to rodzina opraw przywodząca na myśl styl retro. Oprawy mają opływowe kształty i współpracują ze źródłami światła z trzonkiem GU10.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Stal |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Moc maksymalna | 4x50 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Rodzaj trzonka | GU10 |
| Źródło światła | PAR16 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie lub na suficie |
| Oprawa ruchoma w zakresie horyzontalnym | 320° |
| Oprawa ruchoma w zakresie wertykalnym | 90° |
| Kolor | Chromowy mat |
| Wysokość | 141 mm |
| Szerokość | 118 mm |
| Długość | 790 mm |
| Symbol oprawy | 7088 |
| Waga [kg] | 1,075 |



