Oprawa sufitowa natynkowa BORD XS DLP-50-W regulowana kolor biały 1XGU10
Kod produktu: 25479/KAN
Kod kreskowy: 5905339254795
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa sufitowa punktowa BORD XS DLP-50-W
Łagodne krawędzie, zakrzywione linie i opływowy kształt nadają oprawom Kanlux BORD XS elegancji i subtelności. Nowoczesny design, elegancka prostota oraz owalny kształt sprawiają, że oprawy te pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych. Jest to nowa odsłona popularnych opraw Kanlux BORD.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Wysokość | 115 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Kolor | Biały |
| Moc maksymalna | Max 10 W |
| Źródło światła | PAR16 LED |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na suficie |
| Regulacja kątowa oprawy oświetleniowej | 25° |
| Kształt | Okrągły |



