Oczko sufitowe SEIDY CT-DTL50-B kwadratowy stop aluminium kolor czarny anodowany 1XGx5,3
Kod produktu: 18289/KAN
Kod kreskowy: 5905339182890
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
SEIDY CT-DTL50-B - oprawa sufitowa punktowa
Domowa sufitowa oprawa przeznaczona do montowania wewnątrz. Kanlux SEIDY to popularna rodzina opraw oczek sufitowych, w której można wybrać oprawy z 1 lub 2 punktami świetlnymi. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i faktur materiałów, z których są wykonane, można skomponować z nich idealne oświetlenie do domu, kawiarni czy hoteli.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Aluminium |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Moc maksymalna | 50 W |
| Rodzaj trzonka | Gx5,3 |
| Źródło światła | MR16 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Regulacja kątowa oprawy oświetleniowej | 30° |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | III |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Miejsce montażu | Do wbudowania w sufit |
| Kolor | Czarny anodowany |
| Wysokość | 26 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Długość | 90 mm |
| Otwór montażowy | Ø80 mm |
| Długość przewodu | 0,12 m |
| Symbol oprawy | 18289 |
| Waga [kg] | 0,145 |



