Oczko sufitowe SEIDY CT-DTL50-B/M kwadratowy stop aluminium kolor czarny mat 1XGx5,3
Kod produktu: 19458/KAN
Kod kreskowy: 5905339194589
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa sufitowa punktowa SEIDY CT-DTL50-B/M (19458)
Kwadratowa sufitowa oprawa punktowa w kolorze czarnym firmy Kanlux. Oprawa SEIDY to popularna rodzina opraw oczek sufitowych, w której można wybrać oprawy z 1 lub 2 punktami świetlnymi. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów i faktur materiałów, z których są wykonane, skomponujemy z nich idealne oświetlenie kawiarń, wnętrz hotelowych oraz domów.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Aluminium |
|---|---|
| Miejsce montażu | Do wbudowania w sufit |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Moc maksymalna | 50 W |
| Rodzaj trzonka | Gx5,3 |
| Źródło światła | MR16 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | III |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5 m |
| Kolor | Czarny mat |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Długość | 90 mm |
| Długość przewodu | 0,12 m |
| Otwór montażowy | Ø80 mm |
| Waga [kg] | 0,153 |



