Oczko sufitowe VIDI CTC-5514-B okrągły stop aluminium kolor czarny mat 1XGx5,3
Kod produktu: 25995/KAN
Kod kreskowy: 5905339259950
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Oprawa sufitowa punktowa VIDI CTC-5514-B
Kanlux VIDI to rodzina prostych w swojej formie, różnorodnych opraw punktowych. Możemy komponować z nich różnorodne zestawy oświetleniowe wybierając wśród wielu kolorów tych aluminiowych opraw.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 12 V AC/DC |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Wysokość | 25 mm |
| Średnica | 77 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Moc maksymalna | Max 10 W |
| Trzonek | Gx5,3 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | III |
| Miejsce montażu | Do wbudowania w sufit |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Źródło światła | MR16 |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 38 g |



