Plafoniera PIRES ECO DL-25O czujnik ruchu E27 IP44 max 25W kolor biały
Kod produktu: 19000/KAN
Kod kreskowy: 5905339190000
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafoniera z wymiennym źródłem światła PIRES ECO DL-25O (19000)
Oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu firmy Kanlux. Plafoniera PIRES cechuje się przede wszystkim minimalistycznym wyglądem. Dzięki podwyższonemu stopniu szczelności nadaje się także do stosowania na zewnątrz. Oprawa została wyposażona w czujnik ruchu, którego zasięg wynosi do 9 metrów.
Oprawa nie zawiera źródła światła
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Stal |
|---|---|
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Częstotliwość pracy czujnika | 5800 MHz |
| Moc maksymalna | 25 W |
| Rodzaj trzonka | E27 |
| Źródło światła | CFL/LED |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Rodzaj czujnika | Mikrofalowy |
| Zasięg czujnika | 9 m |
| Minimalny czas działania | 8 s |
| Maksymalny czas działania | 12 min |
| Czułość progowa jasności | 2-2000 lx |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5 m |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Regulacja czułości | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 277 mm |
| Waga [kg] | 0,852 |



