Przekaźnik bistabilny, podtynkowy, dwa niezależne obwody sterowania - BIS-416
Kod produktu: BIS-416/F
Kod kreskowy: 5908312598275
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przekaźnik bistabilny BIS-416 230 V
Elektroniczny przekaźnik bistabilny umożliwia załączenie oświetlenia lub innego urządzenia z kilku różnych punktów za pomocą równolegle połączonych przycisków sterujących.
Działanie przekaźnika bistabilnego BIS-416 230 V:
Załączenie odbiornika następuje po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem dowolnego przycisku chwilowego (dzwonkowego) podłączonego do przekaźnika. Po następnym impulsie nastąpi wyłączenie odbiornika.
Przekaźnik posiada dwa niezależnie sterowane kanały. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch oddzielnych wejść sygnałowych. Impuls na wejściu S1 steruje wyjściem R1. Analogicznie działa para wejścia S2 i wyjścia R2.
Przekaźnik nie posiada "pamięci" pozycji styku, tzn. w przypadku zaniku napięcia zasilania i jego ponownym powrocie styk przekaźnika zostanie ustawiony w stan wyłączenia. Uniemożliwia to samoczynne załączenie sterowanych odbiorników bez nadzoru po długotrwałym zaniku napięcia zasilania.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Puszka podtynkowa Fi 60 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny prąd obciążenia | 2 x 8 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sterowanie lokalne | Tak |
| Konfiguracja styków | 2 x NO |
| Separacja styku | Nie |
| Odporność na prądy udatowe - współpraca z LED | Nie |
| Ilość kanałów | 2 |
| Funkcjonalność | Włącz/wyłącz |
| Opóźnienie działania | 0,1 ÷ 0,2 s |
| Prąd impulsu sterującego | Mniej niż 5 mA |
| Współpraca z przyciskami podświetlanymi | Tak |
| Pamięć stanu po zaniku zasilania | Nie |
| Funkcja załącz na czas | Nie |
| Dedykowane wejścia sterowania centralnego | Nie |
| Sterowanie radiowe | Nie |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | 0,7 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | Ø54 (48 × 43 mm), wysokość- 20 mm |
| Symbol przekaźnika | BIS-416 |
| Waga [kg] | 0,05 |



