Przekaźnik bistabilny z wyłącznikiem czasowym, na szynę DIN - BIS-413
Kod produktu: BIS-413/F
Kod kreskowy: 5908312594079
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przekaźnik bistabilny BIS-413 230 V
Elektroniczny przekaźnik bistabilny umożliwia załączenie oświetlenia lub innego urządzenia z kilku różnych punktów za pomocą równolegle połączonych przycisków sterujących.
Działanie przekaźnika bistabilnego BIS-413 230 V:
Krótkie naciśnięcie przycisku powoduje zamknięcie styku (załączenie podłączonego odbiornika). Styk zostanie otwarty (wyłączenie sterowanego odbiornika) po upływie zadanego czasu t, lub po ponownym naciśnięciu przycisku. Długie, trwające minimum 2 s, naciśnięcie przycisku powoduje załączenie styku na stałe. Otwarcie styku nastąpi dopiero po ponownym naciśnięciu przycisku (lub po zaniku napięcia zasilania).
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny prąd obciążenia | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Sterowanie lokalne | Tak |
| Konfiguracja styków | 1 x NO/NC |
| Separacja styku | Tak |
| Odporność na prądy udatowe - współpraca z LED | Nie |
| Ilość kanałów | 1 |
| Funkcjonalność | Włącz/wyłącz z wyłącznikiem czasowym |
| Opóźnienie działania | 0,1 ÷ 0,2 s |
| Prąd impulsu sterującego | Mniej niż 5 mA |
| Współpraca z przyciskami podświetlanymi | Tak |
| Pamięć stanu po zaniku zasilania | Nie |
| Funkcja załącz na czas | Tak |
| Czas wyłączenia | 1÷12 min. |
| Dedykowane wejścia sterowania centralnego | Nie |
| Sterowanie radiowe | Nie |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | 0,8 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | 1 moduł (18 mm) |
| Symbol przekaźnika | BIS-413 |
| Waga [kg] | 0,072 |



