Przekaźnik impulsowy Z-S230/SS 265271
Kod produktu: KM265271
Kod kreskowy: 4015082652715
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przekaźnik impulsowy Z-S230/SS
Przekaźnik impulsowy (inaczej przekaźnik bistabilny) jest używany do sterowania nowoczesną instalacją oświetleniową. Wykorzystuje się go również do sterowania urządzeniami elektrycznymi innego typu. Dzięki niemu można załączać i wyłączać zasilane urządzenia z kilku miejsc, poprzez równolegle połączenie kilku klawiszy oraz podpięcie ich dwużyłowym kablem do przekaźnika. Przekaźnik impulsowy idealnie sprawdzi się przy oświetleniu hal, klatek schodowych czy korytarzy.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie sterowania 1 | 230 V |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Zakres napięcia zasilającego | 250-250 V |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 Hz |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba styków zwierrnych | 2 |
| Głębokość wbudowania | 60 mm |
| Możliwa obsługa ręczna | Tak |
| Symbol przekaźnika | 265271 |
| Waga [kg] | 0,134 |



