Przewód instalacyjny płaski YDYP 2X6 - Eltrim
Kod produktu: WCA3102H00ADF0O/ELT
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przewód instalacyjny płaski YDYp 2x6 biały 450/750V firmy Eltrim
Płaski przewód instalacyjny YDY 2x6 mm² firmy Eltrim. Przewód płaski instalacyjny o żyłach miedzianych jednodrutowych o izolacji PVC i powłoce PVC bez żyły ochronnej. Jest to standardowy przewód do instalacji domowych, do montażu pod i na tynku, w cegle i w betonie, z wyjątkiem betonu sprężonego i wibrowanego, w suchych i wilgotnych pomieszczeniach. Są stosowane na zewnątrz tylko pod warunkiem osłony przed działaniem bezpośrednich promieni słonecznych.
Dane techniczne
| Napięcie | 450/750 V |
|---|---|
| Ilość żył | 2 |
| Przekrój żyły | 6 mm² |
| Żyły | Miedziane |
| Izolacja | Polwinit izolacyjny PVC typ TI 1 |
| Powłoka | Polwinit powłokowy PVC typ TM 1 |
| Kolor izolacji | Biały |
| Przybliżony wymiar zewnętrzny przewodu | 6,3x10,6 mm |
| Przybliżona waga kabla | 168 kg/km |



