Simon 54 Łącznik świecznikowy mechanizm 10AX 250V, szybkozłącza, SW5M
Kod produktu: SW5M
Kod kreskowy: 5902787847043
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
SW5M - łącznik świecznikowy
Łącznik świecznikowy (mechanizm) z serii Simon 54. Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL. Natomiast aby uzyskać klasę bryzgoszczelności IP44, trzeba zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki.
Łącznik jest dedykowany do:
a) DKW5/.. - klawisze podwójne (9 kolorów)
b) DKW5/AB11 - klawisze podwójne (antybakteryjny, biały)
c) DKW5L/.. - klawisze podwójne z oczkiem (6 kolorów)
d) DKW5L/AB11 - klawisze podwójne z oczkiem (antybakteryjny, biały)
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Sposób mocowania | Pazurki/wkręty |
| Ilość klawiszy/dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik 2x1-biegunowy |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj podłączenia | Szybkozłącza |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Typ | łączniki świecznikowe |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,055 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



