Simon 54 Łącznik żaluzjowy trójpozycyjny 1-0-2 mechanizm 250A 250V, szybkozłącza, SZW1KM
Kod produktu: SZW1KM
Kod kreskowy: 5902787847234
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
SZW1KM - łącznik żaluzjowy pojedynczy
Pojedynczy łącznik żaluzjowy trójpozycyjny 250A, z serii Simon 54. Seria ta oferuje niezawodne oraz przyjazne w montażu mechanizmy.
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Sposób mocowania | Pazurki/wkręty |
| Ilość klawiszy/dźwigni | 2 |
| Układ połączeń | Łącznik 2-biegunowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 250 A |
| Rodzaj podłączenia | Zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Typ | łączniki żaluzjowe |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,078 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



