Simon 54 Premium Ramka podwójna antracyt DR2/48
Kod produktu: DR2/48
Kod kreskowy: 5902787827007
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
DR2/48 - ramka dwukrotna, antracytowa
Ramka podwójna w kolorze antracytowym (kolor metlizowany). Aby uzyskać stopień ochrony IP44, należy zastosować uszczelkę ramki. Ramka pochodzi z serii Simon 54 Premium.
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób mocowania | Zatrzask |
|---|---|
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba modułów | 2 |
| Kolor | Antracyt |
| Wysokość | 87 mm |
| Szerokość | 153 mm |
| Głębokość | 9,5 mm |
| Typ | ramki 2-krotne |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,025 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



