Solarna Oprawa Elewacyjna LED SOE-5
Kod produktu: EC20111/ECO
Kod kreskowy: 5905036201115
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Solarna oprawa elewacyjna LED SOE-5
Solarna oprawa elewacyjna LED SOE-5 to innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie oświetleniowe, idealne do zastosowania na zewnątrz budynków. Wyposażona w panel solarny, czujnik zmierzchu oraz mikrofalowy czujnik ruchu, zapewnia efektywne i inteligentne oświetlenie, które dostosowuje się do warunków otoczenia.
Dane techniczne
| Czas ładowania | 6-8 h |
|---|---|
| Akumulator | 3.7V 1/2Ah Li-ion |
| Panel solarny | 5V 0.55W POLY |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Źródło światła | Wbudowane |
| Czujnik ruchu | Mikrofalowy |
| Czujnik zmierzchu | Tak |
| Materiał | ABS + PC |
| Wymiary | 140 x 190 x 150 mm |
| Waga [kg] | 0,5 |



