Solarny Słupek Ogrodowy LED SSO-4 1600K IP65
Kod produktu: EC20738/ECO
Kod kreskowy: 5905036207384
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Solarny słupek ogrodowy LED SSO-4
Solarny słupek ogrodowy LED SSO-4 to elegancka i praktyczna oprawa świetlna, idealna do oświetlenia ścieżek, ogrodów i przestrzeni zewnętrznych. Dzięki zasilaniu energią słoneczną oraz wbudowanemu czujnikowi zmierzchu, słupek automatycznie włącza się po zapadnięciu zmroku, oferując ciepłe, nastrojowe światło przez całą noc.
Dane techniczne
| Czas ładowania | 8 h |
|---|---|
| Czas pracy | 16 h |
| Akumulator | NiMH 1.2V 800mAh AA |
| Panel solarny | 2V 175mA |
| Temperatura barwowa | 1600 K |
| Strumień świetlny | 60 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Czujnik zmierzchu | Tak |
| Materiał | ABS |
| Wymiary | 79 x 79 x 649 mm |



