STB 16 szary Złączka szynowa gwintowa Al/Cu 87110 SIMBLOCK: Ilość biegunów: 1; Przekrój: 2x16mm2
Kod produktu: 81000002/SIM
Kod kreskowy: 5907813236846
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
SIMET STB 16 szary Złączka szynowa gwintowa Al/Cu 87110 SIMBLOCK (81000002)
STB 16 szary Złączka szynowa gwintowa Al/Cu 87110 SIMBLOCK: Ilość biegunów: 1 Przekrój: 2x16mm² (81000002) marki SIMET – złączka/listwa zaciskowa do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych. Złączki i listwy zaciskowe SIMET ułatwiają pewne i trwałe łączenie żył przewodów.
Produkt wykonany z trwałych materiałów, zaprojektowany z myślą o niezawodności i komforcie montażu. Dobrze sprawdza się w instalacjach domowych, komercyjnych oraz przemysłowych. Przemyślana konstrukcja ułatwia szybkie osadzenie elementu i utrzymanie porządku w okablowaniu.
Zastosowanie: złączka/listwa zaciskowa do typowych zadań montażowych w rozdzielnicach, puszkach oraz na trasach kablowych. Sprawdzi się zarówno podczas nowych instalacji, jak i przy modernizacjach istniejących układów.
Dane techniczne
| Kolor | szary |
|---|---|
| Szerokość | 15,7 mm |
| Wysokość | 43,5 mm |
| Długość | 47,8 mm |
| Przekrój znamionowy (drut) | 2 x (1,5…16) mm² |
| Przekrój znamionowy (linka) | 2 x (1…10) mm² |
| Prąd znamionowy | 76 A (Cu) / 62 A (Al) |
| Napięcie znamionowe | 1000 V AC / 1000 V DC |
| Ilość biegunów | 1 |
| Mocowanie | na szynę TS 35 |
| Wkręt - śruba dociskowa | M6 |
| Długość rozizolowanego przewodu | 12 mm |
| Zgodność z normami | IEC 60947-7-1 / IEC 61238-1 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra, Polska



