Stycznik 25A Z-SCH230/25-40 248847
Kod produktu: KM248847
Kod kreskowy: 4015082488475
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Stycznik instalacyjny Z-SCH230/25-40
Stycznik instalacyjny jest aparatem elektrycznym używanym do załączania i wyłączania obwodów prądowych przy pomocy cewki elektromagnetycznej. Stosuje się go jako element łączący w układach sterowania silnikami, urządzeniami grzewczymi, oświetleniowymi, pompami i wentylacją. Zaletami tego stycznika jest duża trwałość mechaniczna oraz duża częstotliwość łączeń.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 440 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Kategoria użytkowania | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 3000 W |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 1160 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 2552 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 1044 VA |
| Suwak do obsługi manualnej | Nie |
| Liczba modułów | 2 |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | Tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość wbudowania | 60 mm |
| Symbol stycznika | 248847 |
| Waga [kg] | 0,226 |



