Stycznik modułowy 25A 2 styki zwierne (1 mod. 2 bieg.) R 25-20 230V 002463502
Kod produktu: ETI002463502
Kod kreskowy: 5904722988569
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
R 25-20 230V - stycznik modułowy 25A
Stycznik modułowy firmy ETI-Polam wykorzystywany jest przy załączaniu urządzeń modułowych bądź silników elektrycznych. Dotyczy to także wentylatorów, pomp, grzałek czy instalacji alarmowych lub alarmów w postaci syren. Stycznik modułowy jest łącznikiem, który ma w sobie jedną lub więcej par styków roboczych zamykanych za pomocą elektromagnesu. Kiedy natężenie prądu na cewce spadnie poniżej określonego poziomu to obwód zostanie otwarty lub zamknięty.
Firma ETI-Polam oferuje odporne oraz niezawodne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Firma ta jest jednym z wiodących producentów wyłączników, bezpieczników, rozdzielnic oraz ceramiki elektrotechnicznej. ETI-Polam posiada europejskie certfyikaty jakości oraz zapewnia kompleksową ofertę zabezpieczeń instalacji elektrycznych oraz obsługi urządzeń elektrycznych.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 230 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Kategoria użytkowania | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość wbudowania | 60 mm |
| Symbol stycznika | 002463502 |
| Waga [kg] | 0,13 |



