WTNH 00 125A Wkładki topikowe ogólnego s tosowania WTNH "gG" 500V~ 1115282114T
Kod produktu: 1115282114T/APA
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
WTNH 00 125A - wkładka topikowa ogólnego stosowania
WTNH 00 125A to topikowa wkładka o rozmiarze NH00 i służy do ogólnego zastosowania. Zabezpiecza linię energetyczną przed skutkami przeciążeń oraz zwarć.
Najnowsza technologia zapewnia bardzo dobrą jakość wkładki i sprawia, że jest ona niezawodna. Wkładka topikowa posiada podwójny system sygnalizacji oraz jest zdatna do ponownego przetworzenia. Prąd znamionowy wkładki wynosi 125A.
Dane techniczne
| Typ charakterystyki | gG/gL |
|---|---|
| Wielkość | 00 |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Prąd znamionowy | 125 A |
| Znamionowa zdolność wyłączeniowa | 120 kA |
| Strata mocy | 10 W |
| Symbol wkładki | 1115282114T |
| Waga [kg] | 0,19 |



