Wtyczka Przenośna Prosta wpp 16/4 Wtyczka 16A/400V 3P+Z premium
Kod produktu: 922071/ED
Kod kreskowy: 5906197488087
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wtyczka przenośna prosta Twist WPP 16/4 (922071)
4-biegunowa siłowa przenośna prosta wtyczka WPP 16A firmy Elektromet. Jest przeznaczona do rozbudowy siłowych instalacji elektrycznych.
Firma Elektromet to producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma specjalizuje się głównie w produkcji gniazd, wtyczek jednofazowych oraz wtyczek trójfazowych, łączników krzywkowych, rozdzielnic, włączników alarmowych czy termowentylatorów. Produkty tej firmy są najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Liczba biegunów | 4 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zaciski | 3P+Z |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiar a | 157 mm |
| Wymiar b | 64 mm |
| Waga [kg] | 0,18 |



