Wyłącznik silnikowy 40A Z-MS-40/3 248414
Kod produktu: KM248414
Kod kreskowy: 4015082484149
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wyłącznik silnikowy 3-biegunowy Z-MS-40/3
Wyłącznik silnikowy jest urządzeniem, które zabezpiecza główny obwód. Głównie wykorzystuje się go do ręcznego włączania i wyłączania silników. Wyłącznik zapewnia także ochronę przed zwarciami, przeciążeniami i awariami faz bez wykorzystania bezpieczników. Zabezpiecza silnik przed uszkodzeniem. Produkt niezawodny najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy ciągły | 40 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 25-40 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 400-520 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400 V AC | 10 kA |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3 400 V | 18,5 kW |
| Liczba biegunów | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Dźwignia |
| Budowa urządzenia | Kompletne urządzenie w obudowie |
| Czułość na zanik fazy | Nie |
| Z zabezpieczeniem termicznym | Tak |
| Sposób wyzwalania | Magnetyczny |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Symbol wyłącznika | 248414 |
| Waga [kg] | 0,372 |



