Wyłącznik silnikowy 6,3A 2,2kW PKZM0-6,3
Kod produktu: KM072738
Kod kreskowy: 4015080727385
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Wyłącznik silnikowy PKZM0-6,3
Wyłącznik silnikowy jest przeznaczony do ochrony odbiorników, których prąd znamionowy wynosi do 32A. Posiada wysoką zdolność wyłączania podniesioną aż do 150kA. Wyłącznik ma wbudowany wyzwalacz zwarciowy z fabrycznie ustawionym prądem zadziałania i wyzwalacz przeciążeniowy z regulowaną nastawą, dzięki czemu zapewnia skuteczną ochronę odbiornika oraz całej instalacji.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 690 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy ciągły | 6,3 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 4-6,3 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 98-98 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400 V AC | 150 kA |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3 230 V | 1,1 kW |
| Znamionowa moc pracy dla AC-3 400 V | 2,2 kW |
| Liczba biegunów | 3 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Czułość na zanik fazy | Tak |
| Z zabezpieczeniem termicznym | Tak |
| Sposób wyzwalania | Termomagnetyczny |
| Wysokość | 93 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Symbol wyłącznika | 072738 |
| Waga [kg] | 0,35 |



