Z80KF pomarańczowy Puszka rozgałeźna podtynkowa 80 mm, płytka, z pokrywą
Kod produktu: 33073008/SIM
Kod kreskowy: 5907813226175
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Puszka rozgałęźna podtynkowa Z80KF (33036008)
Rozgałęźna puszka podtynkowa 80mm w kolorze pomarańczowym firmy Simet. Jest to standardowa puszka podtynkowa do wykonywania rozgałęzień elektrycznych i osadzania elementów elektronicznych. Puszka posiada sztywny korpus o średnicy zewnętrznej 83 mm i została wyposażona w zatrzaskową pokrywę. Posiada także wygodne osłabienia pod wprowadzanie rur i przewodów.
Firma Simet zajmuje się produkcją osprzętu elektrotechnicznego. Jest to wiodący w Polsce producent osprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego i średniego napięcia. Simet zajmuje się w szczególności produkcją złączeń szynowych, listw zaciskowych gwintowych, złączen porcelanowych, gwintowych i samozaciskowych oraz puszek elektroinstalacyjnych. Produkty tej firmy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Liczba wpustów | 7 |
| Do przewodów o średnicy | 20 mm |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Szerokość | 83 mm |
| Długość | 52 mm |
| Głębokość | 48,5 mm |
| Średnica | 88 mm |
| Waga [kg] | 0,04 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra, Polska



