Żarówka LED TEDI MAXX LED PAR16 GU10-WW 9W barwa ciepłobiała 3000K 900Lm
Kod produktu: 23412/KAN
Kod kreskowy: 5905339234124
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kanlux TEDI MAXX LED to moc zamknięta w niewielkim korpusie. Wydajne diody LED oraz ceramiczna obudowa to tylko niektóre atuty tych źródeł. Stabilizowany zasilacz zapewnia zminimalizowanie efektu migotania, który mógłby męczyć wzrok. Ponadto Kanlux TEDI MAXX to wydajność świetlna 100lm z Wata, a zastosowana matowa szybka zapewnia równomierny rozsył światła.
Dane techniczne
| Szerokość | 50 mm |
|---|---|
| Wysokość | 55 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Źródło światła | PAR16 |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Moc znamionowa | 9 W |
| Moc w trybie włączenia Pon | 9 W |
| Trzonek | GU10 |
| Całkowity znamionowy strumień świetlny | 900 lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse | 900 lm |
| Skuteczność świetlna lampy | 100 lm/W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 80 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Ilość cykli wł/wył | ≥15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 20000 h |
| Zawartość rtęci | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Spot |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja ściemniania | Nie |
| Waga | 56 g |




