Żarówka led Philips klasyczna 120W biała ciepła E27 17W
Kod produktu: 8718699662165/PHP
Kod kreskowy: 8718699662165
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka CorePro LED o mocy 17W (odpowiednik 120W) firmy Philips Lighting. Żarówka pasuje do opraw z uchwytami E27 lub B22 i jest ona przewidziana jako zamiennik żarówki. Zapewnia doskonałą energooszczędność oraz bardzo niskie koszty konserwacji. Żarówka CorePro LED idealnie zaspokoi podstawowe potrzeby oświetleniowe, zapewniając piękne światło oraz niezawodną pracę, a jednocześnie jest przystępna cenowo.
Firma Philips Lighting jest czołową firmą na świecie, która dostarcza rozwiązania oświetleniowe do biur, magazynów, szkół, szpitali, hoteli, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek w branży oświetleniowej.
Dane techniczne
| Rodzaj trzonka | E27 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Moc | 17 W |
| Odpowiednik mocy | 120 W |
| Prąd znamionowy | 155 mA |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Ilość cykli (włącz/wyłącz) | 50000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 15000 h |
| Współczynnik mocy PF | >0,52 |
| Kształt bańki | A67 |
| Kąt świecenia | 150° |
| Waga [kg] | 0,12 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Philips Lighting Poland sp. z o.o.
ul. Kossaka 150
64-920 Piła, Polska




