Żarówka led Pila klasyczna 100W biała ciepła E27 13W
Kod produktu: 8727900968682/PHP
Kod kreskowy: 8727900968682
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka PILA LED o mocy 13W (odpowiednik 100W) firmy Philips Lighting. Pasuje do wszystkich opraw z trzonkiem E27 i jest przewidziana jako zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 60W. Żarówka emituje światło w temperaturze barwowej 2700K, co pozwala stworzyć ciepły oraz spokojny nastrój. Dzięki zastosowaniu technologii LED, możliwa jest znaczna oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Długi okres eksploatacji żarówki korzystnie wpływa na środowisko naturalne.
Firma Philips Lighting jest czołową firmą na świecie, która dostarcza rozwiązania oświetleniowe do biur, magazynów, szkół, szpitali, hoteli, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek w branży oświetleniowej.
Dane techniczne
| Rodzaj trzonka | E27 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Moc | 13 W |
| Odpowiednik mocy | 100 W |
| Prąd znamionowy | 105 mA |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Znamionowa trwałość lampy | 15000 h |
| Kształt bańki | A65 |
| Waga [kg] | 0,076 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Philips Lighting Poland sp. z o.o.
ul. Kossaka 150
64-920 Piła, Polska




