Żarówka led Pila klasyczna 75W neutralna E27 10W
Kod produktu: 8727900968644/PHP
Kod kreskowy: 8727900968644
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Klasyczna żarówka LED Pila LED o mocy 10W (odpowiednik 75W) firmy Philips Lighting. Pasuje do wszystkich opraw z trzonkiem E27 i jest przewidziana jako zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy 75W. Dzięki zastosowaniu technologii LED, możliwa jest znaczna oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Długi okres oksploatacji żarówki korzystnie wpływa na środowisko naturalne.
Firma Philips Lighting jest czołową firmą na świecie, która dostarcza rozwiązania oświetleniowe do biur, magazynów, szkół, szpitali, hoteli, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek w branży oświetleniowej.
Dane techniczne
| Rodzaj trzonka | E27 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Moc | 10 W |
| Odpowiednik mocy | 75 W |
| Prąd znamionowy | 90 mA |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Strumień świetlny | 1055 lm |
| Ilość cykli (włącz/wyłącz) | 50000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 15000 h |
| Współczynnik mocy PF | 0,54 |
| Kształt bańki | A60 |
| Waga [kg] | 0,06 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Philips Lighting Poland sp. z o.o.
ul. Kossaka 150
64-920 Piła, Polska




