zasilacz modułowy blue 12V IP20 2,5A 30W
Kod produktu: PB043828
Kod kreskowy: 5908293943828
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zasilacz modułowy Blue 30W 12V (PB043828)
Modułowy zasilacz Blue 12V o mocy 30 W marki Nextec. Wysokiej jakości zasilacz uniwersalny zaprojektowany z myślą o stabilnym zasilaniu i długiej żywotności. Miękki start, miękkie światło i ochrona oczu, cztery tryby ściemniania
Funkcje i zalety:
- stabilna praca dzięki wysokiej jakości komponentom
- zabezpieczenia przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem
- kompaktowe wymiary umożliwiające łatwy montaż
- niska emisja ciepła i cicha praca
- wysoka efektywność energetyczna, oszczędność energii
Certyfikaty i normy
Zasilacz posiada certyfikaty CE oraz spełnia normy RoHS, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i zgodność z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Zakres napięcia wejściowego zasilacza | 175-264 V |
|---|---|
| Częstotliwość sieci | 50-60 Hz |
| Sprawność energetyczna zasilacza | 84% |
| Power Factor (PF) | >0,55 |
| Prąd rozruchowy | 45 A |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 12 V |
| Prąd znamionowy zasilacza | 2,5 A |
| Moc znamionowa zasilacza | 30 W |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie termiczne | Tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Temperatura pracy zasilacza | od -30°C do +50°C |
| Temperatura magazynowania | od -40°C do +80°C |
| Waga [kg] | 0,3 |



