ZASILACZ WODOODPORNY SILVER / IP67 / 12V / 12,5A / 150W
Kod produktu: PB036141
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 19,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 19,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zasilacz wodoodporny Silver 150W 12V (PB036141)
Wodoodporny zasilacz Silver o mocy 150 W marki Nextec. Zasilacz posiada wodoodporną obudowę, jest bardzo wydajny i cechuje się długą żywotnością. Jest stosowany do oświetlenia LED. Zasilacz ma zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe oraz przed przegrzaniem. Jest on zgodny ze światowymi przepisami bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| Zakres napięcia wejściowego zasilacza | 180-240 V |
|---|---|
| Częstotliwość sieci | 50-60 Hz |
| Sprawność energetyczna zasilacza | 87% |
| Power Factor (PF) | >0,5 |
| Prąd rozruchowy | 30 A |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 12 V |
| Prąd znamionowy zasilacza | 12,5 A |
| Moc znamionowa zasilacza | 150 W |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
| Zabezpieczenie termiczne | Tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
| Temperatura pracy zasilacza | od -20°C do +75°C |
| Temperatura magazynowania | od -40°C do +85°C |
| Współpraca ze ściemniaczem | Nie |



