Zestaw C16-18N Włącz-wyłącz 0-I Gniazdo 3P+N+Z IP-54
Kod produktu: 971603/ED
Kod kreskowy: 5906197483594
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zestaw instalacyjny C16-18N z gniazdem 16A i rozłącznikiem O-I (971603)
Gniazdo siłowe z wyłącznikiem w kolorze czerwonym firmy Elektromet. Urządzenie posiada blokadę na kłódkę. Sposób łączenia łącznika to O-I (włącz wyłącz).
Firma Elektromet to producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma specjalizuje się głównie w produkcji gniazd, wtyczek jednofazowych oraz wtyczek trójfazowych, łączników krzywkowych, rozdzielnic, włączników alarmowych czy termowentylatorów. Produkty tej firmy są najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób łączenia | O-I (włącz-wyłącz) |
| Liczba biegunów | 5 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Gniazda | 16A 3P+N+Z |
| Kolor | Czerwony |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg] | 0,51 |



