Zestaw C32-18 Włącz-wyłącz 0-I Gniazdo 3P+Z IP-54
Kod produktu: 974001/ED
Kod kreskowy: 5906197483556
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zestaw instalacyjny C32-18 z gniazdem 32A i rozłącznikiem O-I (974001)
Gniazdo siłowe z wyłącznikiem firmy Elektromet. Sposób łączenia łącznika to O-I (włącz wyłącz).
Firma Elektromet to producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma specjalizuje się głównie w produkcji gniazd, wtyczek jednofazowych oraz wtyczek trójfazowych, łączników krzywkowych, rozdzielnic, włączników alarmowych czy termowentylatorów. Produkty tej firmy są najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Sposób łączenia | O-I (włącz-wyłącz) |
| Liczba biegunów | 4 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Gniazda | 32A 3P+Z |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg] | 0,51 |



