Zestaw C32-48N Zmiana kierunku obrotów L-0-P Gniazdo 3P+N+Z IP-54
Kod produktu: 974009/ED
Kod kreskowy: 5906197483532
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zestaw instalacyjny C32-48N z gniazdem 32A i rozłącznikiem L-O-P (974009)
Gniazdo siłowe z wyłącznikiem ze zmianą kierunku obrotów firmy Elektromet. Sposób łączenia łącznika to L-O-P (lewo prawo).
Firma Elektromet to producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma specjalizuje się głównie w produkcji gniazd, wtyczek jednofazowych oraz wtyczek trójfazowych, łączników krzywkowych, rozdzielnic, włączników alarmowych czy termowentylatorów. Produkty tej firmy są najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Sposób łączenia | L-O-P (lewo-prawo) |
| Liczba biegunów | 5 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym | 1 |
| Gniazda | 32A 3P+N+Z |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Waga [kg] | 1,08 |



