Żarówka LED spot IQ-LED PAR16 GU10 6,5W-WW barwa ciepłobiała 2700K 510Lm
Kod produktu: 35240/KAN
Kod kreskowy: 5905339352408
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kanlux IQ-LED to bezpieczeństwo fotobiologiczne, przyjazna oczom temperatura barwowa i niezawodność. Teraz to wszystko w nowej wersji z trzonkiem GU10. Żarówki IQ-LED zapewniają pełen komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.
Dane techniczne
| Szerokość | 50 mm |
|---|---|
| Wysokość | 57 mm |
| Średnica | 50 mm |
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Źródło światła | PAR16 |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Moc znamionowa | 6,5 W |
| Moc w trybie włączenia Pon | 6,5 W |
| Trzonek | GU10 |
| Całkowity znamionowy strumień świetlny | 580 lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse | 510 lm |
| Skuteczność świetlna lampy | 89 lm/W |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 95 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | Ciepłobiała |
| Ilość cykli wł/wył | ≥40000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000 h |
| Zawartość rtęci | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kształt | Spot |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja ściemniania | Nie |




