Programator czasowy astronomic zny z pamięcią zewnętrzną 24-250V AC 30-300V DC ZCM-31P/U EXT10000217
Kod produktu: ZCM-31P/U/Z
Kod kreskowy: 5903669087519
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Programator czasowy astronomiczny z pamięcią zewnętrzną 24-250V AC/30-300V DC (ZCM-31P/U)
Astronomiczny programator czasowy z pamięcią zewnętrzną firmy Zamel. Jest to cyfrowy zegar sterujący automatyką domową. Włączenie i wyłączenie urządzenia jest związane ze wschodem oraz zachodem słońca (brzask i zmierzch cywilny). W obliczeniach czasu wschodu i zachodu słońca wykorzystywana jest informacja o współrzędnych geograficznych miejsca zainstalowania zegara, aktualna data oraz przesunięcie względem czasu uniwersalnego. Układ posiada dodatkowo funkcję programowanej przerwy nocnej oraz możliwość przesunięcia wyliczonego czasu wschodu/zachodu słońca w zakresie około 120 minut.
Firma Zamel jest polską firmą, która działa w branży elektrotechnicznej od wielu lat. Oferuje najwyższej jakości produkty. Na rynku wyróżnia się jakością, ceną oraz nowoczesnym wzornictwem. Katalog firmy Zamel obejmuje produkty zaawansowane technologicznie takie jak systemy sterowania bezprzewodowego czy inteligentny dom, jak również proste elementy instalacji elektrotechnicznych, takie jak dzwonki i gongi, kable czy oprawy oświetleniowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 24-250 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zaciski zasilania | A1, A2 |
| Realizowane programy | Astronomiczny |
| Tryby pracy | Ręczny, automatyczny |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dokładność odmierzania czasu t | Maks. ±1s/24h w temperaturze 25 °C |
| Parametry styków przekaźnika | 16A NO/NC 4000VA AC1 |
| Temperatura pracy | -20/60 °C |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Waga [kg] | 0,14 |



