Skrzynka DOMINO 48DIN IP66 PV do fotowoltaiki - 672.5048
Kod produktu: 672.5048/S
Kod kreskowy: 8585022703754
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Rozdzielnica natynkowa Domino M550, 48 DIN (672.5048)
Rozdzielnica natynkowa DOMINO 48 modułowa firmy Scame. Skrzynka rozdzielcza z tej serii przeznaczona jest do stosowania w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym oraz do instalacji zabezpieczeń innych urządzeń. Obudowa skrzynki została wykonana z samogasnącego i termoplastycznego materiału oraz posiada wysoką odporność na działanie wysokich temperatur, warunków atmosferycznych czy promieniowania UV.
Firma Scame oferuje na rynku krajowym oraz zagranicznym produkty najwyższej jakości. Scame wytwarza produkty, które zawierają szeroką gamę komponentów i systemów do instalacji elektrycznych wykorzystywanych w przemyśle jak również do użytku domowego.
Dane techniczne
| Seria | DOMINO |
|---|---|
| Montaż | Montaż natynkowy |
| Kolor drzwiczek | Szary |
| Stopień szczelności (IP) | IP66 |
| Moduły | 48 DIN (16x3) |
| Napięcie znamionowe | 400 V / 50 Hz |
| Klasa ochrony | II |
| Maksymalna utrata mocy | 54 W |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK07 |
| Wymiary [mm] | 550 x 328 x 140 |
| Temperatura pracy | -25 °C do +60 °C |
| Materiał skrzynki | Bezhalogenowy, odporny na promieniowanie UV |
| Waga [kg] | 3,622 |



