Blok rozdzielczy DBR 100A 2x25 / 6x10 niebieski
Kod produktu: F2.0550
Kod kreskowy: 5904067611832
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Blok rozdzielczy DBR 100A 2x25 / 6x10 niebieski
Blok rozdzielczy DBR 100A w kolorze niebieskim.
Dane techniczne
| Materiał zacisku | Cynowany blok mosiężny |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | 1000V AC / 1500V DC |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Otwory na przewody przyłączeniowe | 2x25mm² |
| Otwory na przewody wyjściowe | 6x10mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Kolor | Niebieski |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |



