Blok rozdzielczy LKN 80A (3x16 - 4x6) niebieski
Kod produktu: F2.0331
Kod kreskowy: 5904067600027
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Blok rozdzielczy LKN 80A (3x16 - 4x6) niebieski
Blok rozdzielczy LKN 80A w kolorze niebieskim.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | PA/PC |
|---|---|
| Materiał zacisku | Niklowany blok mosiężny |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | 1000V AC |
| Prąd znamionowy | 80 A |
| Otwory na przewody przyłączeniowe | 3x16mm² |
| Otwory na przewody wyjściowe | 4x6mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Mocowanie | TH35 (DIN35)/stałe |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 67x31x47 mm |



