Listwa ochronna ZPI 15-modułowa 15x16mm2 - niebieska IP20 15-modułowa
Kod produktu: F2.0393
Kod kreskowy: 5904067611238
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Listwa ochronna ZPI 15-modułowa 15x16mm2 - niebieska IP20 15-modułowa
Listwa ochronna 15-modułowa w kolorze niebieskim. Listwa ochronna ZPI służy do bezpiecznego i efektywnego łączenia obwodów elektrycznych.
Dane techniczne
| Materiał | Obudowa - PA, Zacisk - mosiądz niklowany |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Moment dokręceń | 1,2 Nm |
| Przekrój znamionowy | 15x16mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 111x18x34 |



