Listwa ochronna ZPI 7-modułowa 7x16mm2 - żółto/zielona IP20 7-modułowa
Kod produktu: F2.0390
Kod kreskowy: 5904067611207
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Listwa ochronna ZPI 7-modułowa 7x16mm2 - żółto/zielona IP20 7-modułowa
Listwa ochronna 7-modułowa w kolorze żółto-zielonym. Listwa ochronna ZPI służy do bezpiecznego i efektywnego łączenia obwodów elektrycznych.
Dane techniczne
| Materiał | Obudowa - PA, Zacisk - mosiądz niklowany |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Prąd znamionowy | 63 A |
| Moment dokręceń | 1,2 Nm |
| Przekrój znamionowy | 7x16mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |
| Kolor | Żółto-zielony |
| Wymiary | 59x18x34 |



