LZ w korpusie ZU 1-torowa 1,5mm2 - 16mm2 - Al/Cu niebieska
Kod produktu: F2.0230
Kod kreskowy: 5902188702859
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Listwa zaciskowa w korpusie ZU 1-torowa 1,5mm2 - 16mm2 - Al/Cu niebieska
Szyna łączeniowa w korpusie ZU 1-torowa w kolorze niebieskim. Listwa zaciskowa 1,5mm² - 16mm²
Dane techniczne
| Materiał | Obudowa - PA, Zacisk - Aluminium cynowane |
|---|---|
| Napięcie izolacji | 1000V AC / 1500V DC |
| Prąd znamionowy (Cu) | 85 A |
| Prąd znamionowy (Al) | 75 A |
| Przekrój znamionowy | 1,5mm² - 16mm² |
| Temperatura pracy | Max 80°C |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 42x14x40 mm |



