LZ w korpusie ZU 1-torowa 2x50mm2 / 2x50mm2 - Al/Cu żółto/zielona
Kod produktu: F2.0296
Kod kreskowy: 5901087042493
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Listwa zaciskowa w korpusie ZU 1-torowa 2x50mm2 / 2x50mm2 - Al/Cu żółto/zielona
Szyna łączeniowa w korpusie ZU 1-torowa w kolorze żółto-zielonym. Listwa zaciskowa 2x50mm² / 2x50mm²
Dane techniczne
| Materiał | Obudowa - PA, Zacisk - Aluminium cynowane |
|---|---|
| Napięcie izolacji | 1000V AC / 1500V DC |
| Prąd znamionowy (Cu) | 160 A |
| Prąd znamionowy (Al) | 145 A |
| Przekrój znamionowy | 2,5mm² - 50mm² |
| Temperatura pracy | Max 80°C |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |
| Kolor | Żółto-zielony |
| Wymiary | 49x30x43 mm |



