Zacisk HLK 100A-2 (1x25,1x16 / 1x25,1x16) - brązowy IP20
Kod produktu: F2.0356
Kod kreskowy: 5904067608801
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zacisk HLK 100A-2 (1x25,1x16 / 1x25,1x16) - brązowy IP20
Złączka szynowa HLK 100A 2-zaciskowa (2 otwory) w kolorze brązowym. Zaciski HLK umożliwiają bezpieczne i solidne połączenie przewodów elektrycznych.
Dane techniczne
| Materiał | Obudowa - PA, Zacisk - mosiądz cynowany |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | 1000 V AC |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Otwory na przewody przyłączeniowe | 1x25mm², 1x16mm² |
| Otwory na przewody wyjściowe | 1x25mm², 1x16mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Mocowanie | TH35 (DIN35) |
| Kolor | Brązowy |
| Wymiary | 49x22x36 mm |



